Temeli 1971 yılına dayanan Tur Oto, 47 yıllık süreçte hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı, değişim ve gelişim misyonu ve sektöre duyduğu güvenle bugün Ankara’nın en büyük Ford bayileri arasında yerini almıştır.

1971 yılında Tofaş bayiliği ile başlayan şirketimiz, Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir topluluğu olan Koç Grubu ile işbirliğini sürdürerek 1997 yılında Ford’a geçmiş, bu tarihten itibaren Ford Otosan’a bağlı yetkili bayi olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

Ford marka binek ve ticari araçların satışı, 2.el araç satışı, satış sonrası servis ve boya-kaporta hizmetleri, yedek parça, ayrıca operasyonel araç kiralama ve sigorta hizmetleri faaliyetlerimiz arasındadır.

Bugüne kadar pek çok başarılara ve birinciliklere imza atmış olan Tur Oto, müşteri memnuniyetini en iyi seviyede tutarak Ford Avrupa’nın en prestijli ödülü olan The Chairman’s Award Ödülü’nü 2001, 2006 ve 2007 yıllarında olmak üzere tam 3 kez almaya hak kazanmıştır. Ayrıca 2014 Nisan ayında Almanya’da yapılan Ford Avrupa’nın En İyi Satış Danışmanı yarışmasında Tur Oto’yu ve ülkemizi temsil eden satış danışmanımız 21 ülkeyi geride bırakarak birinci olmaya hak kazanmıştır.

2015 Yılında FordStore ünvanını alan Tur Oto bu tarihten itibaren Ford Premium segment araçların ( Mustang, Edge, Fiesta ST, Focus ST, Focus RS ve Vignale serileri) satışını ve servis hizmetini de gerçekleştirmektedir.

Gerek müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi gerekse müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızın yanı sıra; Ankara’nın en merkezi yerinde olmamız sebebiyle rahat ve kolay ulaşımımız ile de müşterilerimiz nezdinde tercih edilen bayi konumunda bulunmaktayız.

Toplam 16.000 m2 kapalı alanda, en son teknoloji ile donatılmış tesisimiz, müşterilerimizin her türlü ihtiyaçları göz önüne alınarak dizayn edilmiş, son derece konforlu ve modern bir plaza konumundadır.

Görüşümüz

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve hissedarlarımıza kattığımız değerlerde; daima mükemmeliği esas alarak hizmet verdiğimiz her alanda lider olmaktır.
Yenilikçi ve sürekli gelişiöi destekleyen hizmet anlayışımız ile müşteri talep ve beklentilerinde fark yaratan, ürün ve hizmetleri sunmak
  • 1-Özgürlük: Çalışanlarımız her konusa kendilerini özgürce ifade ederler
  • 2-Adil: Tur Oto ailesinin her bir bireyi müşterilerine, çalışma arkadaşlarına, iş ortaklarına ve tedarikçilerine;kişisel çıkarlarını gözetmeksizin tutarlı davranır
  • 3-Saygı: Tur Oto çalışanları müşterileri ve çalışma arkadaşlarını ayırım yapmaksızın, ihtiyaçlarını anlamak üzere dinler, onların görüşlerine saygı duyar, kendi görüş ve fikirlerinin dikkate alınacağını bilir.
  • 4-Güven: Tur Oto çalışanlarının her bir bireyi, mesleki bilgi ve donanımıyla güvene dayalı bir iletişim kurar
  • 5-Dürüstlük: Tur Oto çalışanları müşterilerine, çalışma arkadaşlarına, iş ortakları ve tedarikçilerine doğru ve içten davranır.
  • 6-Farkı Hissettirmek: Tur Oto çalışanları, proaktif ve teknolojik yaklaşımı ile değişim ve yeniliğe açık bir hizmet sunar

İletişim

Eti Mah. Ali Suavi Sokak No:9
Maltepe / ANKARA